Žďárák US BIVY COVER Modular UCP použitý Převlek na spacák US MODULAR ACU UCP DIGITAL použitý

Dostupnost Skladem u dodavatele obvykle 2-4 dny
Kód: 20000162
2 799 Kč
Žďárák US BIVY COVER Modular UCP použitý Převlek na spacák US MODULAR ACU UCP DIGITAL použitý

Převlek na spacák US BIVY MODULAR ACU UCP DIGITAL použitý, nebo chcete-li Žďárák.

Lehce použitý ve výborném stavu. Vypadá opravdu jako nový

Tahle součástka by neměla chybět ve výbavě žádného dobrodruha, který razí heslo, že není špatného počasí, ale jen špatně oblečeného člověka.

Žďárák Vás i váš spací pytel spolehlivě ochrání před přírodními živly jako jsou déšť, sníh a vítr, který dokáže opravdu hodně "zatopit" ;-) nejednomu výletníkovi a srazit pociťovanou teplotu na těžko uvěřitelná čísla, proto vřele doporučujeme pořídit převlek na spacák, lidově většinou znám jako Žďárák.

Armádní originál, který i přes mírné použití je plně funkční a co je hlavní, je odzkoušený a velmi odolný. Používají vojáci z celého světa a každý, kdo chce za své peníze dostat opravdu spolehlivý kus vybavení.

Pytel je pochopitelně Gore-texový, tedy odolný větru, dešti, sněhu a také prodyšný. Jde též použít jako samostatný spací pytel v letních podmínkách nebo jako nouzový spací pytel

  • Délka: 216cm
  • Šíře v ramenou: 89cm
  • Šíře u chodidel: 71cm
  • Hmotnost 900g

Vojáci současných amerických ozbrojených sil jsou v rámci nejrůznějších operací či cvičení často nasazováni po celém světě. Problém se spaním v polních podmínkách v nejrůznějších klimatických podmínkách pak řeší s pomocí modulárního systému spacích pytlů ECWCS Sleeping System.

Gore-Texový BIVY pytel - tzv. žďárák, vyrobený z membrány Gore-TexR, chrání další části systému před vodou, sněhem a vlhkostí. Díky membránové technologii voda nepronikne dovnitř, avšak molekuly páry zevnitř se mohou odpařovat. V teplém klimatu (do 15?C) nebo v nouzových podmínkách lze použít jako samostatný spací pytel. Z vrchní strany maskovací potisk ACU AT-digital, spodní strana je šedá. Zapínání pomocí zipu krytého légou na kovové druky. Spojení s dalšími komponenty systému pomocí kovových druků. Všechny švy podlepené goretexovou páskou. Délka: 216cm, šířka v ramenech: 89cm, šířka u chodidel: 71cm, hmotnost: 900g. US norma NSN 8465-01-445-6274.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: