Zavírací nůž KA-BAR DOZIER FOLDING HUNTER hladká čepel ZELENÝ Nůž zavírací FOLDING HUNTER hladká čepel ZELENÝ

Zavírací nůž KA-BAR DOZIER FOLDING HUNTER hladká čepel ZELENÝ, je ideální nožík na každodenní nošení. Tak lehký, že o něm nebudete vědět, ale naprosto spolehlivý a funkční.

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: 687
950 Kč
Zavírací nůž KA-BAR DOZIER FOLDING HUNTER hladká čepel ZELENÝ Nůž zavírací FOLDING HUNTER hladká čepel ZELENÝ

Zavírací nůž KA-BAR DOZIER FOLDING HUNTER hladká čepel ZELENÝ

Tento nůž nemusí na první pohled působit jako největší sympaťák, ale získá si každého. Zavíráky mě tolik neoslovují jako pevné nože, ale tenhle nožík si mě získal velmi rychle. Lehkost, řezivost, kapesní rozměry z něj dělají parťáka, o kterém nebudete v kapse vědět, ale při použití budete jen mile kukat, jak funguje.

Příjemná cena, osvědčená značka, kvalita zpracování, malé rozměry a pro někoho i barevné varianty budou mluvit pro koupi tohoto nožíku od KA-BAR

Zavírací nůž s hladkou čepelí a jasně zelenou rukojetí od světoznámé značky Ka-Bar. Tento nůž byl vyrobený ve spolupráci s designérem Bobem Dozierem.

Černěná čepel je vyrobená z nerezové oceli s černěným povrchem, který eliminuje případné nežádoucí odlesky. Na čepeli naleznete logo výrobce KA-BAR a označení designu Dozier. Součástí čepele je na jedné straně kolík pro snadnější otevření nože jednou rukou. Na hřbetu čepele je zoubkování, které využijete při náročnějí práci. O zoubky můžete opřít palec a váš úchop bude tak jistější a bezpečnější.

Výrazně zelená rukojeť je plastová se zdrsněným povrchem, který je protiskluzový. Uprostřed rukojeti je nápis Ka-Bar. Na konci rukojeti je otvor pro provlečení šňůrky. Na zadní straně je kovový kapesní klip, součástí rukojeti je bezpečnostní pojistka BackLock, která brání nechtěnému zavření nože a případnému zranění.

  • hladké ostří
  • kolík na čepeli
  • pojistka BackLock
  • kapesní/opaskový klip
  • délka čepele - 7,62 cm
  • délka zavřeného nože - 10,8 cm
  • materiál čepele - nerezová ocel
  • materiál rukojeti - nylon zpevněný skelným vláknem

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavírací nože
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: