Závětří a stabilizátor VAR k vařiči VAR

Neohodnoceno
Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: VAR2
199 Kč
Závětří a stabilizátor VAR k vařiči VAR
Neohodnoceno

Ušetřete palivo s tímto závětřím vytvořeného pro vařič Var a vytvořeného z víka ešusu, tím můžete ušetřit místo v batohu. Závětří může v bezvětří sloužit jako stabilizační podložka systému vařič - kartuše.

Zanedbatelná částka k nezanedbatelné úspoře paliva a urychlení Vašeho vaření

Určení a funkce závětří

Výrobek je určen pouze pro vařič VAR 2 a svým provedením zajišťuje vysoce účinnou ochranu plamene proti poryvům větru.Dále se projevuje značným reflexním účinkem, tzn. že veškeré teplo spalných plynů se odráží pod varnou nádobu, čímž se snižuje doba vaření asi o 25%, stejně tak spotřeba plynu. Použitím závětří se tedy z turistického vařiče stává účinná zbraň i do nejvyšších hor! Závětří je zcela kompatibilní s ešusem VAR (známá a generacemi prověřená „ešusová souprava“)

Důležité upozornění

Pro vaření nesmí být použita nádoba většího průměru, nežli 140 mm!!!
Tzn., že mezera mezi vnitřním okrajem závětří a nádobou musí být po celém obvodu minimálně 7 mm. Při použití závětří je nutné zregulovat výkon vařiče tak, aby se plameny nedotýkaly vnějšího okraje závětří, jinak dojde k jeho deformaci až roztavení, tedy zničení.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení