Work Sharp Guided Field Sharpener WSGFS221 Kapesní Brusný Systém Work Sharp Guided Field Sharpening System

Work Sharp WSGFS221 Guided Field Sharpening System. Kompaktní a přesto robustní. Těžko se hledá podobný produkt do Vašeho batohu, na cesty, který si poradí s každou ocelí a téměř s každým nástrojem, který potřebuje brousit

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: WSGFS221
899 Kč
Work Sharp Guided Field Sharpener WSGFS221 Kapesní Brusný Systém Work Sharp Guided Field Sharpening System

Kompaktní a přesto robustní. Těžko se hledá podobný produkt do Vašeho batohu, na cesty, který si poradí s každou ocelí a téměř s každým nástrojem, který potřebuje brousit

Work Sharp WSGFS221 Guided Field Sharpening System

Kompletní nabroušení Vašeho nože, nářadí, rybářských háčků, hrotů a když na to přijde, tak třeba i kusu plechu. Tento systém je stále ještě dosti kompaktní, aby se vešel do vašeho zavazadla, batohu, ale třeba i kapsy a poradí si i s high-tech ocelemi dnešní doby a to vždy za podpory a správného udržení úhlu.

Už se nemůže stát, že by Vaše kudla, nůžky, nářadí strádalo a bylo ztupené. Systém diamantů dvou zrnitostí, které jsou připevněny speciálními magnety, dvě keramické tyčinky a řekněme leštící kousek kůže. To je systém, který se snadno postará o nože, mačety, sekery a další outdoorové, ale i pracovní náčiní a je jedno, jestli u Vás v kuchyni, v dílně, na zahradě a na Vašich cestách, kde je nutné míti vždy nůž v perfektním stavu.

Ken Onion řekl, že to je nejlepší ruční, přenosný brusný systém, který měl v ruce. Ken Onion je věhlasný nožíř, který spolupracuje se spoustou legendárních značek jako Kershaw, Spyderco, CRKT. 

  • Diamanty dvou zrnitostí. Hrubý 220 grit, jemný 600 grit
  • Dvě keramické tyčinky. Větší je polohovatelná např. na nástroje jako háčky, hroty. Menší na zubaté čepele
  • Dodržení úhlu ostření 20° a 25°
  • Možnost zavěsit na karabinu, přivázat kus parakordu a zamezit ztrátě brousku.

Doplňkové parametry

Kategorie: doplňky, brousky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: