Vařič pod Pítko Rothco

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: 378
289 Kč
Vařič pod Pítko Rothco

Vařič, který nasadíte na pítko s polní lahví a máte u sebe vždy set na vaření, nebo úpravu vody. Perfektní na kratší výlety, kde není zapotřebí velkého vyvařování nebo pro minimalistické povahy. Podmínky pro rozdělání ohně nemusí být vždy příznivé, at už se jedná o počasí, nemožnost rozdělat oheň nebo jen kvůli času. S tímto vařičem by to problém být neměl.

Stojánek slouží jako vařič pro kovové pítko US typu. Z jedné strany je větší otvor pro přikládání a z druhé strany jsou otvory pro přívod vzduchu. Jako palivo může sloužit pevný líh, gel nebo dřevěné třísky. Jistě by šel použít i tekutý líh s vhodnou mističkou(určitě Vás něco napadne wink). Pro uskladnění lze stojánek nasadit na pítko a vložit do obalu k US láhvím.

Určitě se vám naskytne otázka proč takovou zbytečnost když si můžu pítko dát mezi dva kameny? To určitě ano ale s tímto stojánkem je to jednak pohodlnější navíc ho máte vždy po ruce. Pítko je velmi stabilní takže nehrozí vylití připravovaného nápoje a v neposlední řadě optimálně vede teplo od ohně k pítku a váš nápoj je rychleji ohřátý.

Pasuje na nerezové pítko Rothco http://www.nejendoprirody.cz/Pitko-US-NEREZ-skladaci-usi-d219.htm

Materiál: hliník.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: