Vařič plynový TITAN Pathfinder

Outdoorový vařič, který musí potěšit každého výletníka svojí vahou, rozměry a výkonností. Opravdu miniaturní plynový vařič, který se dá schovat do dlaně, ale i tak dokáže předvádět velmi slušné výkony.

Dostupnost Skladem u dodavatele obvykle 2-4 dny
Kód: PTH205
979 Kč
Vařič plynový TITAN Pathfinder

 

Titanový plynový vařič od známé značky Pathfinder, kterou zastupuje známý odborník na přežití Dave Canterbury. Výrobky jsou tak zárukou vysoké kvality a funkčnosti.

Tento miniaturní titanový plynový vařič Vás oslní svojí malou velikostí, lehkostí a výkonností. Vařič je tak malých rozměrů, že ho můžete schovat do dlaně, ale i tak dokáže předvádět slušné výkony na běžném outdoorovém nádobí, pítkách, nerezových nebo hliníkových hrnečcích.

Vařič plynový TITAN

Kvalitní vařič, který v sobě kombinuje dvě žádané vlastnosti: nízkou hmotnost a vysokou odolnost. Při průměru plochy 7 cm váží pouhých 28 g. Na jeho výrobu byla použita slitina titanu, hořčíku a hliníku. Vařič je dodávaný s přepravním obalem.

Outdoorový vařič, který musí potěšit každého výletníka svojí vahou, rozměry, vykonností, jednoduchostí a v neposlední řadě i vzhledem.

Specifikace:

  • materiál: slitina titan, hořčík, hliník
  • hmotnost: 28 g
  • max. výkon: 9200 BTU
  • průměr plochy vařiče: 7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové vařiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.028 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: