Esbit Souprava na Vaření nerez CS585ST

Esbit Souprava na Vaření nerez CS585ST

Vařič na tuhý líh s nádobou ST nerez. Bude skvělý všude tam, kde rozhoduje velikost, ale je potřeba odolnost a funkčnost.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: CS585ST
929 Kč
Esbit Souprava na Vaření nerez CS585ST

Esbit Souprava na Vaření nerez CS585ST

Vařič na tuhý líh s nádobou ST nerez. Bude skvělý všude tam, kde rozhoduje velikost, ale je potřeba odolnost a funkčnost. Odolná, ale velmi kompaktní sada na vaření pro jednu osobu. Tuto sadu jistě ocení všichni rodiče pro své malé zálesáky

Vařič na tuhý líh s nádobou SET

Malý, skladný set na vaření, skládající se z vařiče a nádoby s pokličkou. Tuto sadu ocení všichni cestovatelé, pro které je velikost a nízká hmotnost důležitá.

Hrnek je vybavený skládacími uchy s tepelnou izolací, abych ucha nepálila do ruky, když jsou horká a nehrozilo popálení. Na vnitřní straně najdete stupnici, která ukazuje ml (200, 300 a 400) a jednotky oz. (8, 12 a 16). Měrka je ražená, je tedy trvanlivá a prakticky nezničitelná otěrem nebo vysokými teplotami.

Poklička je se sklopným úchytem, který je pro větší bezpečí rovněž tepelně izolovaný. Při použití pokličky ušetříte čas a tím i palivo.

Vařič je vyrobený z extrémně lehkého hliníku a rozměry jsou přizpůsobené tak, aby šel při přepravě, pro úsporu místa, pohodlně vložit do hrnce. Na dně vařiče je vytvořená mistička, která bezpečně pojme kostičku tuhého lihu.

Součástí balení je přepravní obal na hrnek s pokličkou a samostatný obal na vařič. Oba obaly se stahují tkanicí s plastovou posuvkou.

  • hrnek se stupnicí
  • poklička
  • vařič na tuhý líh
  • dva přepravní obaly
  • objem hrnku - 585 ml
  • rozměry ve sbaleném stavu - 19,3 x 11 cm
  • hmotnost - 287 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: VAŘIČE
Záruka: 2 roky

Esbit Solid Fuel/ souprava na vaření CS585ST

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: