Termoizolační folie TFZ Termoizolační folie TFZ

Neohodnoceno
Dostupnost Objednáno
Kód: 720
85 Kč
Termoizolační folie TFZ Termoizolační folie TFZ
Neohodnoceno

Termoizolační folie TFZ

Termoizoační folie 140 x 200 cm zlato-stříbrná

Přikrývka, folie, deka, záchranářská folie i tak se dá nazvat tato izotermická folie, která by neměla chybět v žádné lékárničce, stejně jako v balíčcích pro přežití, KPZkách, záchranných balíčcích atd. 

Balíček skoro nic neváží, ale dají se s tím dělat zázraky. Např. s kusem igelitu se dá postavit přístřešek, který i v zimě dokáže velice dobře ochránit proti vlivům a zahřát, když máte možnost rozdělat oheň a je vícero takových triků s touto folií.

Buďte vybavení tímto drobným kusem vybavení, které může pomoci Vám nebo lidem okolo.Izotermická fólie je reflexní fólie, která zamezuje tepelné ztrátě a má velmi širokou škálu uplatnění, např. při úrazech, popáleninách a šokových stavech. Používá se zejména při první pomoci, ale oblíbili si ji také např. turisté, horolezci. Vzhledem k tomu, že je izotermická folie voděodolná, používá se též jako ochrana před vlhkem.

• Použití:
Izotermická fólie buď udržuje tělesné teplo (chrání před prochladnutím), nebo zamezuje propouštění sálavého tepla k pacientovi (chrání před přehřátím). V případě že chceme pacienta udržet v teple, přikryjeme jej stříbrnou stranou fólie k tělu. V případě, že jej chceme před teplem uchránit, přikryjeme ho zlatou stranou fólie k tělu. Stříbrná strana je totiž potažená hliníkem, proto je schopna udržet až 80% tělesného tepla. V případě, že potřebujeme, aby se pacient dále nezahříval, zakryjeme pacienta stříbrnou stranou ven. Tím odizolujeme teplo, které by jinak pacient přijímal z okolí.
Od 1. ledna 2011 je povinnou součástí autolékárničky na území ČR.

Rozměr: 140 x 200 cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení