Termoizolační folie TFZ Záchranářská folie do lékárničky

Nabízíme záchranářskou termoizolační folii TFZ, která by neměla chybět v žádné lékárničce.

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: TFZ
85 Kč
Termoizolační folie TFZ Záchranářská folie do lékárničky

Termoizolační folie 140 x 200 cm zlato-stříbrná

Přikrývka, folie, deka, záchranářská folie i tak se dá nazvat tato izotermická folie, která by neměla chybět v žádné lékárničce, stejně jako v balíčcích pro přežití, KPZkách, záchranných balíčcích atd.

Balíček skoro nic neváží, ale dají se s tím dělat zázraky. Např. s kusem igelitu se dá postavit přístřešek, který i v zimě dokáže velice dobře ochránit proti vlivům a zahřát, když máte možnost rozdělat oheň a je vícero takových triků s touto folií.

Buďte vybavení tímto drobným kusem vybavení, které může pomoci Vám nebo lidem okolo.

Izotermická fólie je reflexní fólie, která zamezuje tepelné ztrátě a má velmi širokou škálu uplatnění, např. při úrazech, popáleninách a šokových stavech. Používá se zejména při první pomoci, ale oblíbili si ji také např. turisté, horolezci. Vzhledem k tomu, že je izotermická folie voděodolná, používá se též jako ochrana před vlhkem.

• Použití:
Izotermická fólie buď udržuje tělesné teplo (chrání před prochladnutím), nebo zamezuje propouštění sálavého tepla k pacientovi (chrání před přehřátím). V případě že chceme pacienta udržet v teple, přikryjeme jej stříbrnou stranou fólie k tělu. V případě, že jej chceme před teplem uchránit, přikryjeme ho zlatou stranou fólie k tělu. Stříbrná strana je totiž potažená hliníkem, proto je schopna udržet až 80% tělesného tepla. V případě, že potřebujeme, aby se pacient dále nezahříval, zakryjeme pacienta stříbrnou stranou ven. Tím odizolujeme teplo, které by jinak pacient přijímal z okolí.
Od 1. ledna 2011 je povinnou součástí autolékárničky na území ČR.

Rozměr: 140 x 200 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: