Termoizolační folie TFS Termoizolační folie TFS

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 719
59 Kč
Termoizolační folie TFS Termoizolační folie TFS

Termoizolační folie TFS

Přikrývka, folie, deka, záchranářská folie i tak se dá nazvat tato izotermická folie, která by neměla chybět v žádné lékárničce, stejně jako v balíčcích pro přežití, KPZkách, záchranných balíčcích atd. 

Balíček skoro nic neváží, ale dají se s tím dělat zázraky. Např. s kusem igelitu se dá postavit přístřešek, který i v zimě dokáže velice dobře ochránit proti vlivům a zahřát, když máte možnost rozdělat oheň a je vícero takových triků s touto folií.

Buďte vybavení tímto drobným kusem vybavení, které může pomoci Vám nebo lidem okolo.

Termoizolační folie 140 x 200 cm
stříbro-stříbrná

Je vynikajícím tepelným reflektorem. Zabraňuje účinně úniku tělesného tepla. Široké spektrum použití. Vyznačuje se pevností a odolností.


Rozměr: 140 x 200 cm

Izotermická fólie je reflexní fólie, která zamezuje tepelné ztrátě a má velmi širokou škálu uplatnění, např. při úrazech, popáleninách a šokových stavech. Používá se zejména při první pomoci, ale oblíbili si ji také např. turisté, horolezci. Vzhledem k tomu, že je izotermická folie voděodolná, používá se též jako ochrana před vlhkem

Izotermická fólie udržuje tělesné teplo (chrání před prochladnutím). Stříbrná strana je totiž potažená hliníkem, proto je schopna udržet až 80% tělesného tepla. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: