Termoizolační folie TFS Termoizolační folie TFS

Neohodnoceno
Dostupnost Objednáno
Kód: 719
59 Kč
Termoizolační folie TFS Termoizolační folie TFS
Neohodnoceno

Termoizolační folie TFS

Přikrývka, folie, deka, záchranářská folie i tak se dá nazvat tato izotermická folie, která by neměla chybět v žádné lékárničce, stejně jako v balíčcích pro přežití, KPZkách, záchranných balíčcích atd. 

Balíček skoro nic neváží, ale dají se s tím dělat zázraky. Např. s kusem igelitu se dá postavit přístřešek, který i v zimě dokáže velice dobře ochránit proti vlivům a zahřát, když máte možnost rozdělat oheň a je vícero takových triků s touto folií.

Buďte vybavení tímto drobným kusem vybavení, které může pomoci Vám nebo lidem okolo.

Termoizolační folie 140 x 200 cm
stříbro-stříbrná

Je vynikajícím tepelným reflektorem. Zabraňuje účinně úniku tělesného tepla. Široké spektrum použití. Vyznačuje se pevností a odolností.


Rozměr: 140 x 200 cm

Izotermická fólie je reflexní fólie, která zamezuje tepelné ztrátě a má velmi širokou škálu uplatnění, např. při úrazech, popáleninách a šokových stavech. Používá se zejména při první pomoci, ale oblíbili si ji také např. turisté, horolezci. Vzhledem k tomu, že je izotermická folie voděodolná, používá se též jako ochrana před vlhkem

Izotermická fólie udržuje tělesné teplo (chrání před prochladnutím). Stříbrná strana je totiž potažená hliníkem, proto je schopna udržet až 80% tělesného tepla. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení