Taška přes rameno HAVERSACK EARTH BROWN/CLAY Taška přes rameno HAVERSACK EARTH BROWN/CLAY

Dostupnost Na objednávku, o době dodání Vás budeme informovat
Kód: TB-HVS-CD-0A0BA
1 190 Kč
Taška přes rameno HAVERSACK EARTH BROWN/CLAY Taška přes rameno HAVERSACK EARTH BROWN/CLAY

Taška přes rameno HAVERSACK EARTH BROWN/CLAY

Helikon-Tex nám to sem solí, jako o závod. Další podařený kousek vybavení z dílny této polské značky je taška přes rameno Haversack. Pokud někomu přišla taška přes rameno Satchel zbytečně veliká a třeba EDC Side bag již malá, je tu velikost tak akorát, aby pobrala všechny nezbytně nutné věci denní potřeby a nebo v klidu spolkla věci na výlet.

Tašku můžete také velice dobře použít jako žracák, tedy tašku na proviant.

Kvalitní taška přes rameno HAVERSACK z produktové řady BUSHCRAFT od známé značky HELIKON-TEX. Svým designem vzdává hold původním látkovým taškám "haversack", které byli jako první používány anglickým a francouzským jezdectvem v sedmnáctém století.

Z vnějšku na tašce najdete dvě průchozí boční kapsy, které jsou pokryté MOLLE/PALS vazbou a které skvěle poslouží k přenášení nožů, seker, pil a podobného vybavení. Na zadní straně se nachází plochá kapsa krytá légou a přístupná skrze YKK zip s velkým táhlem. Tato kapsa díky své velikosti poslouží k přenášení map, zápisníků apod. Nad touto kapsou se nacházi jednoduché přenášecí madlo a 50 mm široký přenášecí popruh.

Vnitřek tašky je přístupný skrze chlopeň uzavíranou pomocí přezky. Pod chlopní se nachází dvě oddělení. Přední, menší oddělení je pokryté měkkým flaušem, je tak kompatibilní s inserty na suchý zip. Velikostně je ideální na přenášení malé lékárničky či pomůcek pro orientaci, které se díky dostupnému D kroužku dají uvnitř zafixovat. Prostorné hlavní oddělení disponuje hned několika možnostmi uložení výbavy. Přední kapsa uzavíraná zipem je perfektní na přenášení dokladů či cenností. V zadní části se nachází kapsa uzavíraná zipem, ta s přehledem pojme čelovku či podobně rozměrné věcí. Boční vnitřní kapsa má elastický okraj, padne do ní bez problému až litrová láhev typu Nalgene.

Taška HAVERSACK nabízí:

  • MOLLE/PALS vazbu
  • dvě průchozí boční kapsy
  • přední oddělení s D kroužkem
  • zadní oddělení se třemi kapsami
  • 50 mm široký nosný popruh

Specifikace:

  • hmotnost: 430 g
  • materiál: Cordura nylon

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: