Taška přes rameno HAVERSACK ADAPTIVE GREEN Taška přes rameno HAVERSACK ADAPTIVE GREEN

Dostupnost Na objednávku, o době dodání Vás budeme informovat
Kód: 776
1 190 Kč
Taška přes rameno HAVERSACK ADAPTIVE GREEN Taška přes rameno HAVERSACK ADAPTIVE GREEN

Taška přes rameno HAVERSACK ADAPTIVE GREEN

Helikon-Tex nám to sem solí, jako o závod. Další podařený kousek vybavení z dílny této polské značky je taška přes rameno Haversack. Pokud někomu přišla taška přes rameno Satchel zbytečně veliká a třeba EDC Side bag již malá, je tu velikost tak akorát, aby pobrala všechny nezbytně nutné věci denní potřeby a nebo v klidu spolkla věci na výlet.

Tašku můžete také velice dobře použít jako žracák, tedy tašku na proviant.

Tašku můžete také velice dobře použít jako žracák, tedy tašku na proviant.

Kvalitní taška přes rameno HAVERSACK z produktové řady BUSHCRAFT od známé značky HELIKON-TEX. Svým designem vzdává hold původním látkovým taškám "haversack", které byli jako první používány anglickým a francouzským jezdectvem v sedmnáctém století.

Z vnějšku na tašce najdete dvě průchozí boční kapsy, které jsou pokryté MOLLE/PALS vazbou a které skvěle poslouží k přenášení nožů, seker, pil a podobného vybavení. Na zadní straně se nachází plochá kapsa krytá légou a přístupná skrze YKK zip s velkým táhlem. Tato kapsa díky své velikosti poslouží k přenášení map, zápisníků apod. Nad touto kapsou se nacházi jednoduché přenášecí madlo a 50 mm široký přenášecí popruh.

Vnitřek tašky je přístupný skrze chlopeň uzavíranou pomocí přezky. Pod chlopní se nachází dvě oddělení. Přední, menší oddělení je pokryté měkkým flaušem, je tak kompatibilní s inserty na suchý zip. Velikostně je ideální na přenášení malé lékárničky či pomůcek pro orientaci, které se díky dostupnému D kroužku dají uvnitř zafixovat. Prostorné hlavní oddělení disponuje hned několika možnostmi uložení výbavy. Přední kapsa uzavíraná zipem je perfektní na přenášení dokladů či cenností. V zadní části se nachází kapsa uzavíraná zipem, ta s přehledem pojme čelovku či podobně rozměrné věcí. Boční vnitřní kapsa má elastický okraj, padne do ní bez problému až litrová láhev typu Nalgene.

Taška HAVERSACK nabízí:

  • MOLLE/PALS vazbu
  • dvě průchozí boční kapsy
  • přední oddělení s D kroužkem
  • zadní oddělení se třemi kapsami
  • 50 mm široký nosný popruh

Specifikace:

  • hmotnost: 430 g
  • materiál: Cordura nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: