Taška přes rameno ESSENTIAL KITBAG® PENCOTT® WILDWOOD™

 

 Taška přes rameno ESSENTIAL KITBAG®. Praktická brašna, pouzdro, která vám umožní spoustu variant využití. Dá se nosit jako brašna přes rameno, ale díky molle/pals vazbě je možné ji upevnit na batohy, taktické vesty a nosiče plátů

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: TB-EKB-CD-45
1 449 Kč
Taška přes rameno ESSENTIAL KITBAG® PENCOTT® WILDWOOD™

Taška přes rameno ESSENTIAL KITBAG® PENCOTT® WILDWOOD™

Taška přes rameno, nebo prostorné pouzdro které snadno připevníte na svoji výstroj? Obojí je možné, díky odnímatelnému popruhu a molle/pals vazbě. Perfektní společník na Vaše výlety.

Vycházíte na krátké výpravy jen s lahví, vařičem, provázkem, kpzkou a trochou jídla? Tahle brašna přesně splňuje tento účel. Dáte do ní vše potřebné na krátké výpravy a díky zpracování ji není problém přidělat na batoh při delších výprávách a zvětšit si tak objem batohu, nebo batůžku.

Helikon-Tex® Taška přes rameno ESSENTIAL KITBAG® ZELENÁ

Praktická taška/pouzdro z řady BUSHCRAFT. Taška je vybavena dostatečně dlouhým, nastavitelným popruhem, který lze odepnout a prázdné spony na tašce schovat do připravených "kapes". Takto vzniklé pouzdro můžete připnout pomocí MOLLE/PALS vazby, která je na zadní straně.

Na bocích jsou dvě kapsy na zip, uvnitř s okem ze šňůry a plochou síťovanou kapsou na menší svítilnu. křesadlo nebo podpalovač, zápalky, kompas, nouzovou folii apod.

Hlavní kapsa má v horní obrubě provléknutou pruženku, můžete ji tak stáhnout podle potřeby. Hlavní kapsa pojme většinu lahví o objemu 1 litr včetně odpovídajícího hrnku/pítka (Nalgena, US pítko). Na zadní straně je umístěna plochá kapsa, do které můžete umístit třeba skládací vařič typu postýlka. Ve vnitřní části víka najdete další plochou síťovanou kapsu, ideální např. pro uložení tablet na čištění vody.

Na zádech tašky je plochý tunel, kterým můžete provléci např. sekerku, pilku nebo podobné delší předměty, které by se vám mohli v přírodě hodit.

  • hmotnost - 320 gramů
  • rozměry - 22 x 12 x 9 cm
  • objem - cca 2,5 litru
  • materiál - Cordura®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: