Taktické Škrtidlo, koncept SWAT-T

Dostupnost Na objednávku, o době dodání Vás budeme informovat
Kód: 341
199 Kč
Taktické Škrtidlo, koncept SWAT-T

Doplňte si svojí lékárničku pořádným škrtidlem, nebo vyměňte svoje stávající. Ať už se jedná o outdoorovou lékárničku, autolékarnu, nebo lékárničku pro denní použití. Toto škrtidlo ocení všichni od profíka po lajka.

Široké škrtidlo, které plní svoji funkci na jedničku i jednou rukou

Taktické Škrtidlo
Je unikátním víceúčelovým prostředkem ke kontrole krvácení. Byl vytvořen pro vojenské a civilní taktické ozbrojené týmy. Tyto týmy zasahují v prostředí, kde je velký výskyt penetrujících poranění. Poskytuje mnohem rychlejší způsob kontroly končetinových krvácení a umožňuje aplikaci do vyšších poloh v oblastech třísel a podpaží, než jiná škrtidla.

Rozměry: 100 x 1250 mm

Jedná se o kvalitní profesionální pružné škrtidlo vycházející z konceptu SWAT-T , jeho šířka i délka plně vyhovuje šetrnému a 100% účinnému zastavení masivního krvácení a to i v místech kde běžná taktická škrtidla nenajdou uplatnění (třísla, podpaží, krk). Vzhledem ke svým rozměrům je TET výborně ovladatelný v rukavicích a lze jej použít i jako alternativu tlakového obvazu. TET lze ovládat i jednou rukou a proto je velice vhodný pro vybavení ozbrojených a bezpečnostních složek, protože ho lze bez většího potřebného výcviku použít k samoošetření.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: