Survival set Survival set do přírody s brašnou Helikon

Dostupnost Nedostupné
Kód: 455
6 059 Kč –16 % 5 069 Kč
Survival set Survival set do přírody s brašnou Helikon
Survival set  Survival set do přírody s brašnou Helikon
6 059 Kč –16 %

Velký Survival Set se kterým se můžete ihned postavit a čelit výzvám přírody.

Tento set je námi poskládaný dle nejlepšího vědomí a svědomíwink.

Survival Set nabízí osvědčené značky, které opravdu fungují a můžete se na ně spolehnout i v divokých podmínkách přírody.

Tento velký survival set nabízí základní věci pro přežití a pobyt v přírodě. Jistě by se našlo dalších spousty věcí, které se by se daly k tomuto setu připojit, ale set obsahuje základní věci pro volný pohyb nejenom v naší krajině. Jistě nezklame ani při delších výpravách, ať už u nás nebo v zahraničí. Je to velmi příjemný základ na kterém se dá stavět a nabalovat další potřebné věci dle délky a náročnosti pobytu v přírodě. Vsechny ty věcičky si můžete poskládat do brašny Edc Side Bag od Helikon-tex

Obsah je vybrán tak, aby se dal nosit na opasku, po kapsách a tvořil tak základní kámen pro sestavování dalších věcí které si zabalíte. Opasek s těmito předměty bude ten, který můžete mít neustále při sobě. Při zabalení do tašky, batohu může být stále připraven třeba v autě, chatě a Vy ho můžete jen popadnout a rychle se přesunout.

Set obsahuje brašnu EDC Side Bag od Helikon-tex, nůž, sadu na vaření + láhev a to vše v nerezu, kompaktní lékarničku, para šňůru, nějaké rychlé jídlo, šátek a samozřejmě prostředek pro rozdělání ohně firesteel.

Brašna je od Helikon-tex EDC Side Bag, kvalitně zpracovaná, pohodlná a s mnohými vymazlenými detaily.

Nůž značky Real Steel Gardarik Small - dobře padnoucí, dobře zpracovaný, z kvalitních materiálů a  v jednoduchosti je přece kráse. 

Nerezový set na vaření zn.Pathfinder navržený odborníkem na přežití obsahuje Nerezovou láhev se širokým hrdlem, pítko které pasuje na láhev a vařič. To vše do sebe perfektně zapadá, nezabírá spousty místa a má svůj vlastní ihned použitelný obal. Objem láhve 1150ml, pítko 740ml

Kompaktní lékarničku od českého výrobce která obsahuje základní vybavení pro poskytnutí první pomoci

Firesteel značky Miltec. Miltec je dosti diskutovaná značka, ale tento firesteel se nám osvědčil a velmi spolehlivě funguje, je malý, ale přitom poměrně tlustý a tak tyčka vydrží spousty šktnutí, funguje i ten plíšek a samotná tyčka dobře drží v rukojeti.

Šátek je také od Miltec. Je to stejný případ jako firesteel. Jednoduchá věc, ale funkční. Hlavou a krkem se ztrácí nejvíce tepla a je důležité je chránit. V horkých měsících zase před sluncem a k tomu poslouží perfektně tento šátek, který je možný míti stále v kapse.

Paracord je od značky Rothco, která dělá poctivé paracordy výborné kvality. 15m šňůry se vždy hodí.

A dojde i na nějakou baštu. Je připravena švýcarská čokoláda a základní survival jídlo, které je výživné a zabalené tak, že přečká nešvary počasí a vydrží spousty let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: