Real Steel Bushcraft Plus Set

Dostupnost Nedostupné
Kód: RS3719
2 259 Kč
Real Steel Bushcraft Plus Set

Real Steel Bushcraft Plus Set Survival

Perfektní počin firmy Real Steel. Real Steel Bushcraft Plus je krásný, odolný nůž s perfektně vymyšleným pouzdrem které předčí většinu své konkurence.

Real Steel Bushcraft Plus Set je nůž vhodný na všechny aktivity v přírodě. Zálesáctví, přežívání, kempování, ale jistě ho ocení i rybáři, myslivci, lovci. Odolný nůž Full Tang konstrukce se postará o veškerou práci kolem tábora. Příprava ohýnku od drobných pilinek, přes třísky až po větší polínka. Vrchní hrana nože dobře funguje s křesadlem. Vyřeže potřebné nástroje, stáhne ulovenou zvěř, nakrájí potraviny na přípravu večeře. A všechny SURVIVAL maličkosti jako háček, vlasec, sirky si můžete uložit do rukojeti a mít tak vždy ještě nějakou variantu, kdyby vše z kapes selhalo wink

Při veškeré práci se Vám bude nůž pohodlně držet a můžete s ním tedy pracovat delší čas bez větších známek únavy. Ručka má díky jemnému rýhování jistý úchop za všech podmínek, ale bez ztráty potřebného pohodlí, žádné otlaky nebo podlitiny. V ručce je schován otvor na závěsnou šnůru.

A ted´ k pouzdru a proč má tento nůž svojí cenu. Pouzdro je nylonové, tedy nic zvláštního, ani zpracování není na nějaké kosmické úrovni, ale chvilku ho budete mít v ruce a pouzdro Vás uchvátí. A to hlavně z důvodu, že vnitřní vložka není neforemný plast, který dává většina konkurence a který často ani není tvarově shodný s nožem uvnitř. Vnitřní vložka je z Kydexu a není to jen vnitřní vložka, je to regulérní kydexové pouzdro, které jde několika rychlými kroky vytáhnout z nylonového pouzdra a máte tak dispozici jen nůž s kydexovým pouzdrem, které je udělané přesně podle nože i s otvory pro vytvoření nějakého závěsu na krk, v tomto případě spíše na opasek, popruhu batohu atd. Pouzdro jde samozřejmě zavěsit na opasek svisle i vodorovně a není třeba pásek odepínat z kalhot. Opasek může mít klidně i 5cm. Jde i díky nějaké šnůře nebo karabince zavěsit. Stejně jako není problém pouzdro zavěsit na popruh batohu svisle i vodorovně. Nechybí kapsička na doplnky jako provázek, brousek, křesadlo, jistě se dá z kapsičky vytvořit malá KPZ nebo do ní uschovat menší zavírák nebo multitool. Díky kydexovému pouzdru uvnitř nylonového nemusíte mít strach, že nůž ztratíte, když ručku nezajistíte suchým zipem. Nůž v kydexu drží. Jediná možnost zratit nůž je nezajištěním kydexového pouzdra v nylonovém. Nylonové pouzdro jde chytit i k molle vazbám, ale jde to trochu hůře, to je možná jediný drobný nedostatek.

Krásný nůž a téměř dokonalé pouzdro, které bylo opravdu vymyšleno a né jen přiděleno k noži, to je Real Steel Bushcraft Plus Flat Survival

Délka čepele: 116 mm
Celková délka: 240 mm
Material čepele: Sandvik 14C28N
Materiál rukojeti: G-10
Tlouštka čepele: 4,5 mm
Hmotnost: 186 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné nože
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: