Převlek na spacák US Gore-tex použitý Převlek na spacák US MODULAR Gore-tex WOODLAND použitý

Dostupnost Nedostupné
Kód: 513
2 190 Kč
Převlek na spacák US Gore-tex použitý Převlek na spacák US MODULAR Gore-tex WOODLAND použitý

Převlek na spacák US MODULAR Gore-tex WOODLAND použitý

Velmi šikovný pomocník, kterého už tahám nějaký čas a nemůžu si stěžovat. Troufnul bych si říct, že by neměl chybět ve vaší výbavě.

Pytel je sice použitý, ale obvykle bývá v dobrém stavu, žádné poškození, žádné vybledlé barvy. Pytle vypadají, jako když v nich někdo spal jedno cvičení a většinou někde ve stanu.

Vojáci současných amerických ozbrojených sil jsou v rámci nejrůznějších operací či cvičení často nasazováni po celém světě. Problém se spaním v polních podmínkách v nejrůznějších klimatických podmínkách pak řeší s pomocí modulárního systému spacích pytlů ECWCS Sleeping System.

Gore-Texový BIVI pytel - tzv. žďárák, vyrobený z membrány Gore-TexR, chrání další části systému před vodou, sněhem a vlhkostí. Díky membránové technologii voda nepronikne dovnitř, avšak molekuly páry zevnitř se mohou odpařovat. V teplém klimatu (do 15 °C) nebo v nouzových podmínkách lze použít jako samostatný spací pytel. Z vrchní strany maskovací potisk woodland, spodní strana je olivově zelená. Zapínání pomocí zipu krytého légou na kovové druky. Spojení s dalšími komponenty systému pomocí kovových druků. Všechny švy podlepené goretexovou páskou.

  • délka: 216 cm
  • šířka v ramenech: 89 cm
  • šířka u chodidel: 71 cm
  • hmotnost: 900 g.
  • US norma NSN 8465-01-445-6274.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: