Nůž Gerber Gator Fixed Blade DP Orange w/ Sheath Nůž Gerber Gator Fixed Blade DP Orange w/ Sheath

Neohodnoceno
Dostupnost Nedostupné
Kód: 817
1 019 Kč
Nůž Gerber Gator Fixed Blade DP Orange w/ Sheath Nůž Gerber Gator Fixed Blade DP Orange w/ Sheath
Neohodnoceno

Nůž Gerber Gator Fixed Blade DP Orange w/ Sheath

Léty osvědčený nůž, který má jednoduchý design a jak se říká, v jednoduchosdti je krása. Platí to i pro nůž Gerber Gator. Tato varianta je ve výrazné oranžové barvě, takže odpadá problém s hledáním, když ho náhodou někde odložíte a ztratíte nad nožem kontrolu. Jistý a pohodlný úchop za všech okolností Asi to nebude nůž kterého nominujete na krasavce roku, ale účel, který má nůž splňovat rozhodně plní na 100%. A kombinace oranžové a černé má něco do sebe. Čepel si hravě poradí s chlupatým polínkem, stejně jako bez problémů připraví potraviny. Ideální tábornický nůž

Gator Fixed

Díky statusu nejprodávanější série po dobu 25 let si kolekce nožů Gator zajistila místo v historii americké firmy Gerber. Špičkové materiály a atraktivní design se zasloužily o vznik pevného a účinného nože, který slouží jako meřítko kvality všech ostatních.

 Výrazný design

Tento Gator patří do speciální lovecké série, rukojeť je v oranžovém reflexním provedení, již žádné hledání nože v terénu!

Snadné broušení

Gator Fixed má čepel ve tvaru droppoint, na jejíž výrobu byla použita ocel 420HC. Američané umí tuhle ocel velmi dobře, není to žádná měkota ;-). Hlavní předností této oceli je velmi snadné broušení a hladké ostří poskytne široké spektrum využití při práci i koníčcích a to jak v přírodě, tak ve městě.

 Rukojeť inspirovaná Aligátorem

Série Gator je inspirována aligátoří kůží. To se odráží na textuře rukojeti, která má tento motiv a poskytne tak pevný a jistý grip i s mokrýma rukama. Rukojeť je doplněna otvorem na paracord či karabinu a padnoucím pouzdrem z balistického nylonu.

 Hlavní znaky
  • nůž z nejprodávanější série Gerberu
  • výrazný oranžový design
  • čepel z oceli 420HC
  • snadné broušení a údržba
  • aligátoří textura rukojeti
  • otvor na paracord
  • dodáván s pouzdrem z balistického nylonu

Gator Fixed je vhodnou volbou pro náročnější uživatele, kteří hledají jednoduchý a přitom pohodlný a spolehlivý nástroj pro práci i koníčky.

O svých kvalitách Gator přesvědčuje již 25 let. Zkuste jak se drží aligátor ;-)

Parametry

Materiál čepele 420HC
Barva čepele Černá
Barva rukojeti Oranžová
Fulltang Ano
Typ nože Lovecký / Nůž s pevnou čepelí
Typ ostří Hladké
Hmotnost 190 g
Materiál rukojeti Nylon (Zesílen skelným vláknem)
Materiál pouzdra Balistický nylon
Délka čepele 102 mm