Nádobí Zebra nerezové Billy Can 12cm

Nerezové nádobí Zebra Billy Can 12. Nádobí zebra je používáno těmi nejlepšími outdoor a bushcraft nadšenci po celém světě.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: ZHP12
559 Kč
Nádobí Zebra nerezové Billy Can 12cm

NÁDOBÍ ZEBRA NEREZOVÉ BILLY CAN 12CM

Outdoorové nádobí odzkoušené těmi nejlepšími experty na přežití v divočině. Nerezové Nádobí Zebra

Nádobí Zebra billy can 12 ve videu

Bushcraftová osobnost Ray Mears a jeho tým Woodlore používají tuto značku nádobí již déle než deset let. A pokud chcete mít jen jednu sadu na vaření na vašich výpravách, Ray Mears toto nádobí doporučuje jako volbu jen pro jednu sadu nádobí.

Pokud tedy chcete osvědčené nádobí, které se hojně využívá při pobytu v přírodě po celém světě, je tohle přesně volba pro Vás.

Čtyři velikosti na výběr, zde 12cm, tedy druhá nejmenší, kterou využijí všichni ti, co ještě chtějí ušetřit místo v batohu, ale hodně toho snědíwinklaughing. Souprava je vhodná pro jednoho až dva strávníky. Stále ještě kompaktní nerezové nádobíčko, na které bude 100% spoleh.

Sada je vybavena vnitřní miskou, která se dá použít na samostatné vaření nebo vaření v hlavním kotlíku, když budete třeba vařit guláš s knedlíkem winksurprisedlaughing a nebo se dá využít jako miska. 

Kotlík se dá díky zářezu na rukojeti pohodlně zavěsit na otevřený oheň. Při vaření na otevřeném ohni je nutné odstranit plastové uzávěry pokličky

 Dovnitř nádobí se dá uložit spousty věcí jako třeba vařiče, bombičky, potraviny, houbičky, malé cestovní ručníky, ubrousky atd. a tím ušetřit místo ve Vašem batůžku.

  • Hmotnost: 546g
  • Vnitřní rozměry: 12 x 12 cm
  • Kapacita: 1,5 l
  • Součástí odnímatelné auto-lock LOOP klipy pro fixaci rukojeti
  • Materiál: leštěná nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: