LED LENSER P4 LEDLENSER P4 Praktická baterka pro každého

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 514
690 Kč
LED LENSER P4 LEDLENSER P4 Praktická baterka pro každého

 

LEDLENSER P4

Praktická baterka pro každého

Cenově dostupná Svítilna Ledlenser P4 je zlatým středem mezi ručními baterkami, který oceníte na cestách, při sportu i v běžném životě. Světlo o intenzitě 18 lm dosvítí do vzdálenosti 25 m a vydrží svítit až 8,5 hodiny. Svítilnu napájí 2 tužkové mikrobaterie AAA. Svítilna disponuje funkcí zvanou Blue Moon Focus - díky speciální čočce uvnitř reflektoru, která funguje jako "mikro-hranol", dokáže svítilna oddělit spektrum modrého světla na okraj bílého kuželu. Modré světlo např. při čtení ohraničuje osvětlenou plochu, není tak ostré a je mnohem příjemnější pro oči. Kovové tělo je standardně vysoce odolné proti stříkající vodě i proti pádu z výšky. Elektrolyticky pozlacené kontakty dodávají svítilně extrémní odolnost proti korozi. Na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka.

Tuto svítilnu jistě ocení technici a opraváři, díky tvaru se s ní dobře dostanou i do stísněných prostorů a přijdou na kloub všem závadámwink

Balení obsahuje: svítilnu, 2x AAA baterie, sponu, pouzdro, samolepku 100% originál, návod 

PARAMETRY
Dosah světla 25 m
Světelný tok 18 lm
Doba svícení 8.5 h
OSTATNÍ
Délka 147 mm
Hmotnost 53 g
Baterie 2 x AAA 1.5V
Dobíjení Ne
LED High End LED
Certifikát odolnosti IPX4

  Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení svítilen Ledlenser, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Ledlenser pouze od autorizovaných prodejců!

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: