LED LENSER K3

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 17
444 Kč

LED-LENSER® K3- „boubelatý trpaslíček“ o něco větší než burský oříšek, nepokazí radost nikomu. U K3 je šetřeno na váze, nikoliv na kvalitě a výkonu. Vypínač je ve víčku svítilny s polohami zapnuto/ vypnuto, velmi snadné zaostřování zajistíte posunem reflektoru. Okolo homogenního světelného kruhu svítí tenký modrozelený prstenec (Blue Moon Focus System). LED LENSER® K3 je vybavena přívěskem k nošení na klíčích. Velikostí neobtěžuje, je vhodná k nošení na klíčích, pro čtení v mapách, "do kabelky", auta.. Baleni obsahuje i 1 sadu baterií 4xAG13

Co je malé, to je hezké. A tady to platí dvojnásob. Krásný vzhled, vysoký výkon, malé rozměry. A další plus pro K3 je namačkávací spoušť, rozsvítíte, zhasnete, zaostřujete jednou rukou to vše ještě vyšperkuje modrý kruh kolem světla.

 Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení svítilen Ledlenser, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Ledlenser pouze od autorizovaných prodejců!

Doplňkové parametry

Kategorie: klíčenkové
Délka: 71mm
Hmotnost: 29g
Světelný tok: 15Im
Baterie: 4 AG13
Kapacita: 0,92 Wh
Dosah světla: 33m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: