LED LENSER K2

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 124
253 Kč

LED LENSER® K2 je větším sourozencem svítilny LED LENSER® K1. Tento drobeček si vás získá svou svítivostí a uchvátí svou elegancí. Tato praktická svítilna na klíče, která je dlouhá jen pár centimetrů, má počáteční jas až 25 lumenů. Kvalitní plášť vyrobený z leteckého hliníku je opatřen působivou hlubokou gravurou. Design vás zkrátka dostane.

Doporučujeme : pokud potřebujete svítilnu miniaturních rozměrů s vysokým svitem, je K2 vynikající volba, na klíčích o ní nebudete vědět a posvítíte si na vše, co je zrovna potřeba, hodí se i do různých balíčků první pomoci, sad na přežití, KPZ(krabička poslední záchrany), strčte si ji do kapsy nebo kabelky a mějte po ruce stále výborný zdroj světla      

Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení svítilen Ledlenser, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Ledlenser pouze od autorizovaných prodejců!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: