LED LENSER H3

Neohodnoceno
Dostupnost Nedostupné
Kód: 19
standardní cena: 954 Kč –37 % 600 Kč
LED LENSER H3
Neohodnoceno
LED LENSER H3
954 Kč –37 %

Páčkovým impulsním regulátorem na bateriové schránce plynule měníte intenzitu světla v rozsahu cca. 10% - 100%. Dosvit činí 30- 50m. Tak jako ostatní čelovky LED-LENSER® je vybavena tou nejlepší technikou s pozlacenými kontakty. Tři alkalické baterie AAA jsou součástí balení a vydrží až na 100 hodin provozu. Výklopný reflektor v rozsahu 0- 90° můžete natočit dle potřeby. Svítilna je odolná vůči běžné postřikové vodě. Balení obsahuje: 1 ks čelovka 1 sada baterií AAA 1,5V Neoprenové pouzdro Návod k použití Vlastnosti: Mimořádně dlouhá doba použití Odolnost proti stříkající vodě Plynulá regulovatelnost intenzity světla Vysoký komfort nošení díky vyvážení Elektrolyticky pozlacené kontakty Výklopná hlava čelovky 0-90°.

Dále čelovka obsahuje neoprenové pouzdro, které je možné zavěsit na opasek, popruh batohu, nebo dokoupit malou karabinu a zavěsit na poutko u kalhot a výstroj vybavenou molle vazbou.

Neoprenový obal poskytne čelovce ochranu proti poškození.

Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení svítilen Ledlenser, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Ledlenser pouze od autorizovaných prodejců!

Doplňkové parametry

Kategorie: čelovky
Dosah světla: 31 m
Světelný tok: 60 Im
Doba svícení: 62 h
Hmotnost: 114g
Baterie: 3AAA 1,5V
Led: 3x High End LED