Kupilka dárková sada KUKSA 210 ml+ talíř + čajová lžička Red Kupilka dárková sada KUKSA 210 ml+ talíř + čajová lžička Red

Kupilka dárková sada KUKSA 210 ml + talíř + čajová lžička Red je ideální startovní sada do světa Kupilky. Talířek oceníte při přípravě potravin v přírodě a nezabírá skoro žádné místo. Kuksa vám umožní připravit a vychutnat si svůj oblíbený nápoj.

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: KGBR
779 Kč
Kupilka dárková sada KUKSA 210 ml+ talíř + čajová lžička Red Kupilka dárková sada KUKSA 210 ml+ talíř + čajová lžička Red

Kupilka dárková sada KUKSA 210 ml+ talíř + čajová lžička Red je ideální startovní sada do světa Kupilky. Talířek oceníte při přípravě potravin v přírodě a nezabírá skoro žádné místo. Kuksa vám umožní připravit a vychutnat si svůj oblíbený nápoj.

Vlastnosti:

materiál - dřevoplast
objem - 210 ml + 140 ml
hmotnost - 80g + 80g
baleno v kartonové krabici z recyklovaného papíru

Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používýny např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. KUPILKA výrobky lze mýt v myčce na nádobí. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% celuozních vláken borovice a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost.
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

Vyrobeno ve Finsku

Doplňkové parametry

Kategorie: NA JÍDLO
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: