Konvice CAMP se sítkem FRENCH PRESS 600 ml ŠEDÁ Konvice CAMP se sítkem FRENCH PRESS 600 ml ŠEDÁ

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 846
799 Kč
Konvice CAMP se sítkem FRENCH PRESS 600 ml ŠEDÁ Konvice CAMP se sítkem FRENCH PRESS 600 ml ŠEDÁ

Konvice CAMP se sítkem FRENCH PRESS 600 ml ŠEDÁ

Milujete přírodu? Milujete dobrou kávu? Jezdíte ven a nechcete si upírat šálek dobré kávy ani v přírodě? Helikon-Tex nabízí řešení v podobě konvice, nebo za nás spíše hrnku, který Vám pomůže uvařit si Vaší oblíbenou kávičku i ve Vaší oblíbené přírodě.

Nešiďte se a dopřejte si kafiko i při Vašich výprávách do divočiny. Nebo pozvěte partnerku, partnera na kafe do vždy otevřené kavárny jménem Příroda.

A kdo miluje spíše čaj než kávu, může si ho také dopřát, bude to fungovat úplně stejně a rande v přírodě si můžete lajsnout uplně stejně jako milovníci kávy.

Helikon-Tex® Konvice CAMP se sítkem FRENCH PRESS 600 ml ŠEDÁ

Konvička se sítkem, která funguje zároveň jako hrnek, pro přípravu lahodné kávy French Press. Lehké, skladné, jednoduché použití i čištění. Ideální pro vychutnání kávy ať už jste na výletě, pikniku nebo máte přestávku na taktickém cvičení. Konvička vystačí na přípravu nápoje pro 2-3 osoby.

  • dvojitý systém filtrace
  • skládací ucha s pogumováním pro snazší manipulaci a lepší skladování
  • objem 600 ml
  • materiál - hliník
  • hmotnost - 244 g

A jak to celé vlastně funguje? Do konvičky nasypete požadované množství mleté kávy, zalijete horkou vodou (ideálně nalijete trochu horké vody, kávu promícháte a dolejete zbytek vody), necháte chvilku stát, do hrnku vložíte sítko a stlačíte jej ke dnu hrnku. Takto připravenou kávu (oblíbené presso) můžete podávat. Kávová sedlina (lógr), zůstane pod sítkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: