Kershaw Camp 10

Kershaw Camp 10 1077. Ideální pomocník pro Vaše výpravy. Zvládne vše od nakrájení potravin, přes tvrdou dřinu při stavění přístřešku, nebo přípravy dřeva na oheň.

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: 1077
1 889 Kč

 Kershaw Camp 10 1077 Ideální pomocník pro Vaše výpravy. Zvládne vše od nakrájení potravin, přes tvrdou dřinu při stavění přístřešku, nebo přípravy dřeva na oheň.

Kershaw Camp 10 1077. Odolný parťák do přírody.

Mačeta či větší nůž, záleží na Vás, jaké označení si zvolíte. Camp 10 je velice univerzální nástroj do přírody.

Zvládá opravdu všechny činnosti kolem tábora.

Nakrájí potraviny stejně dobře, jako si poradí s přípravou dřeva na večerní posezení u ohně a to od kulatin přes třísky a chlupaté dřívko. Horní hrana je uzpůsobena pro práci s křesadlem.

Rukojeť je dobře tvarovaná, dobře se drží, neklouže ani v mokrých podmínkách. Na rukojeť je možné umístit závěs třeba z paracordu a je možné využít i otvor v přední části rukojeti, pro lepší zajištění při těžší práci.

Pouzdro je plastové, dosti variabilní a je možné si s ním všemožně hrát. Připevnit jde na opasek vodorovně i svisle, stejně tak k různým popruhům na vašem vybavení. Nylonový popruh s drukem pro zajištění nože v pouzdře jde prohodit. Na pouzdro je možné připevnit třeba malou lékárničku nebo KPZ(krabička poslední záchrany).

S Kershaw Camp 10 můžete štípat, sekat, krájet, stejně tak i jemněji vyřezávat, nic mu není cizí. Díky tomu se z něj stává univerzální parťák do přírody, kempování, rybaření, cestování nebo třeba na zahradu.

 

Kershaw Camp 10

  • Délka čepele: 25,4 cm
  • Celková délka: 40,6 cm
  • Konstrukce Full Tang
  • Ocel: uhlíková 65Mn, powdercoat
  • Rukojeť: rubber overmold
  • Váha: 540 g

Jeden odkaz na krátké videjko ;-), co zvládne i tak velká kudla jako je Kersahw Camp 10. Video natočil nadšený zákazník.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2083122395331374&id=1515183695458583

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mačety, sekery, pily
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: