Hydrogelové chladivé krytí na popálení 6,5cm x 5cm / 2ks Hydrogelové chladivé krytí na popálení 6,5cm x 5cm / 2ks

Neohodnoceno
Dostupnost skladem (2 ks)
Kód: 343
79 Kč
Hydrogelové chladivé krytí na popálení 6,5cm x 5cm / 2ks Hydrogelové chladivé krytí na popálení 6,5cm x 5cm / 2ks
Neohodnoceno

Hydrogelové chladivé krytí na popálení 6,5cm x 5cm / 2ks 

Zamezte vzniku puchýřů a bolesti při drobných popáleninách na cestách, doma nebo v práci. Rychlé ošetření Vám umožní tato hydrogelová náplast a díky rychlému použití zabráníte tvorbě puchýřů. Opravdu to funguje, moje žena by mohla vyprávět :-D;-)

První pomoc při popálení nebo opaření spočívá v rychlém a efektivním chlazení postiženého místa. Nejúčinnější chlazení je proudem studené vody. Ne vždy máme po ruce tekoucí vodu nebo potřebujeme například pokračovat v práci. Pro tento případ Vám nabízíme řešení v podobě Chladivé hydrogelové náplasti Viacell - jedná se o plátek hydrogelu, který obsahuje 70% vody.

Po přiložení na postižené místo se voda z hydrogelu začne odpařovat a tím odnímá teplo z postiženého místa. Tímto procesem dochází k tlumení bolesti a ochlazení pokožky, při ponechání na ráně se urychlí hojení. Náplast je dodávána ve sterilním provedení, takže je možné ji použít i na otevřenou ránu. Pro ošetření malých popálení v domácnosti stačí ustřihnout a použít jen malou část (podle velikosti poranění) a zbytek náplasti uchovat pro další použití.

Způsob použití:

Při aplikaci je důležité přiložit hydrogel co nejdříve, abyste tak zabránili vzniku puchýře. Náplast sama o sobě není opatřena lepivým okrajem, jako dodatečnou fixaci lze použít cívkovou náplast. To naopak umožňuje její použití na různé velikosti popálení. Pro malé ranky je možné ji stříhat, pro větší přiložit vedle sebe.