Hydrapak Stow 1L Redwoods model 2020 Hydrapak Stow 1L Redwoods

Hydrapak Stow 1L Redwoods, lehká, odolná, lehce sbalitelná láhev se speciálním ventilem. Snese i vodu o teplotě 60° C nebo mrazák. Možnost použít s filtry s průměrem 28 mm. Model 2020 bez krytky ventilu.

Dostupnost Nedostupné
Kód: GS320R
439 Kč
Hydrapak Stow 1L Redwoods model 2020 Hydrapak Stow 1L Redwoods

Hydrapak Stow 1L Redwoods

Hydrapak Stow je odolná, lehká, snadno sbalitelná láhev, která Vám umožní pít i za rychlé chůze či běhu pomocí speciálního ventilu, který po otevření samovolně neprotéká.

A nově také sedí s filtry které mají průměr 28mm, tedy třeba oblíbený  Sawyer

Zmačkatelná, přenosná láhev na vodu. Kompatibilní s filtry na vodu pro rozměr víka 28 mm. Má také očko pro snadné nabírání vody a přenášení.

Láhve jsou velmi odolné, díky pružnému silikonovému materiálu. Minimalistický design a malá hmotnost umožní lahvičky použít opravdu všude a pro všechny aktivity.

Díky plochému tvaru se bude Hydrapak Stow dobře balit do vašich zavazadel a po vypití obsahu ji lehce srolujete a uklidíte třeba do kapsy. Speciální ventil, který neprotéká umožňuje použití i při běhu, jízdě na kole, chůze bez nutnosti zastavovaní jako třeba u lahví typu Nalgene.

Pevné poutko může sloužit pro nabírání vody, přenášení a upevnění na vaši výstroj a samozřejmě pro lepší sbalitelnost.

Další klad je třeba použití s vodou o teplotě 60 °C nebo hodit do mrazáku a obsah zmrazit, můžete tak použít na bolístky, které potřebují ledovat.

A také nesmíme zapomínat na rysku, která ukazuje spotřebu tekutin.

Hydrapak Stow je díky svým nesporným výhodám a kvalitám jedna z nejlepších muchlacích lahví na trhu a s možností připojit třeba filtry Sawyer se z ní stává téměř dokonalý společník na vaše putování

  • minimalistická
  • velikost víka 28 mm
  • očko pro snadnou manipulaci
  • Objem 1 L
  • Rozměry 230 x 130 mm
  • Hmotnost 57 g
  • Materiál TPU, PP, silikon
  • Kompatibilní s filtry 28 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací láhve
Záruka: 2 roky

HydraPak Stow Bottle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: