Esbit Titanový Hrnec 0,75L

Esbit Titanový Hrnec 0,75L není jen ultralight párátko, ale velmi lehký odolný hrnek, který pomůže snížit váhu batohu a ušetřit místo.

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: PT750-TI
1 499 Kč
Esbit Titanový Hrnec 0,75L

Esbit Titanový Hrnec 0,75L není jen ultralight párátko, ale velmi lehký odolný hrnek, který pomůže snížit váhu batohu a ušetřit místo.

Myšlenkou tohoto hrnku bylo snížit váhu i s neseným palivem na minimum. Proto je ideální použití s tímto titanovým skládacím vařičem od Esbit.

Vařič složíte do hrnku, přidáte ideálně tablety pevného paliva Esbit a můžete vyrazit na špacír. Hrnek s vařičem i palivem zaberou minimum místa a vy tak ušetříte místo i váhu. Díky tenké titanové stěně je možné v hrnku ohřát i větší objemy jídla či nápoje a to na tuhém palivu Esbit. Samozřejmě se dá hrnek použít se všemi typy vařičů a jde použít i na otevřený oheň.
 
Do hrnku není problém umístit láhve typu Nalgene a tím si vytvořit lehkou sadu na vaření.
 
Praktická poklička napomáhá rychlejšímu ohřevu, ušetření paliva a také zabrání nečistotám kontaminovat vaše nápoje či jídlo. S hrnkem je dodáván přepravní obal, který je velmi praktický a uvnitř skrývá dvě kapsy na titanové příbory Esbit(příbor není součástí dodávky).
 
Množství 0,75 l vody uvaříte na jedné 14g tabletě tuhého paliva Esbit. Hrnec se dá dobře kombinovat s titanovým vařičem Esbit. Díky jeho velikosti je hrnec velmi stabilní na hořáku při vaření. Hrnec má poklici s držákem, která chrání jídlo uvnitř. Hrnec je vybaven praktickými, sklápěcími držáky. Proto zabírá minimální prostor ve vašem batohu. Při přepravě lze hrnec zabalit do speciálního síťovaného obalu se dvěmi kapsami na příbor.
 
 
Vyrobeno z Titanu
  • Váha: 106,5 g
  • Objem: 750 ml
  • Kvalitní síťovaný obal pro přepravu
  • Praktická poklička se sklopným ouškem
 

Doplňkové parametry

Kategorie: NA NÁPOJE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: