Esbit Termoska na nápoje 1l Zelená, dva uzávěry Esbit Termoska na nápoje 1l Zelená, dva uzávěry

Neohodnoceno
Dostupnost Na objednávku, o době dodání Vás budeme informovat
Kód: VF1000ML-OG
799 Kč
Esbit Termoska na nápoje 1l Zelená, dva uzávěry Esbit Termoska na nápoje 1l Zelená, dva uzávěry
Neohodnoceno

Jedinečné dva kalíšky a dva uzávěry

Termoska od firmy Esbit + dva kalíšky + dva uzávěry. Večer se opaříte a ráno se ještě zahřejete ;-)

Termoska je velmi populární nádoba na nápoje a to hlavně v chladnějších měsících, ale svoje uplatnění najde i v teplejších měsících, kdy Vám zajistí chladný nápoj i za velkého parna po dlouhou dobu.

Termoska není určena jen turistům a outdoorovým nadšencům, termoska je použitelná skoro všude a skoro u všech. V práci venku i v kanceláři, za volantem, na zimních výprávách za dobrodružstvím, na lyžích, běžkách, prkně,  nebo při zimních radovánkách ať už na zimáku nebo v přírodě, termosku ocení třeba maminky malých i větších hokejistů, fotbalistů, kterým termoska zajistí teplý nápoj po celý den a to při takovém celodenním turnaji jistě přijde vhod. A co takhle zimní procházka městem nebo přírodou zakončená hřejivým nápojem. A co takhle využití na jaře, v létě, při pikniku, při výletě do hor nebo k jezeru, nebo na koupališti, kde na nápoj stojíte třeba půl hodinovou frontu, tohle a mnoho dalších aktivit je termoska schopná uspokojit, řekl bych docela slušný záběr, že? A to není vše, dá se použít třeba i na jídlo a taky se dá v termosce vařit

Při výrobě termosky bylo myšleno na co nejsnadnější manipulaci a to třeba i v rukavicích, proto je termoska pokryta speciální matnou, neklouzavou barvou, která zabraňuje jejímu náhodnému vyklouznutí. Vnitřní vrstva termosky zlepšuje izolační schopnosti a zároveň je antibakteriální a neusazuje se tolik kalu

  • Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli
  • Dva pohárky + dvě zátky - jedna klasická, druhá stiskací - stisknete a naléváte
  • Práškový nástřik pro lepší přilnavost
  • Rychlé a jednoduché čištění zátky
  • BPA Free
  • Dvě stěny, Vakuum

 

Počáteční teplota nápoje 98°C/okolní teplota 20°C              
               
Po 6 hodinách     85°C        
Po 12 hodinách     75°C        
Po 24 hodinách     60°C        
               
               

Rozměry: výška 27,5 x Ø 9 cm

Objem: 1 L

Hmotnost: 537 g

Doporučení - aby údaje v tabulce fungovaly je dobré termosku před použitím naplnit buď vařicí vodou nebo ledem, studenou vodou a nechat aspoň 4 minuty působit, poté obsah vylít a naplnit nápojem až po okraj.

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení