Esbit Termoska na Jídlo 0,5l černá

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: 287
809 Kč
Esbit Termoska na Jídlo 0,5l černá

Široké hrdlo pro snadné nalévání a nandávání jídla, jednoduchá manipulace, speciální vnitřní úprava pro lepší vlastnosti, protiskluzová úprava. To je termoska na jídlo od firmy Esbit.

Pojistný ventil, který při stisku vyrovná tlak uvnitř termosky a tím se snižuje možnost opaření horkou párou, nebo náhodný výbuch při přepravě termosky.

Termosky na jídlo jsou mnohem univerzálnější než termosky na nápoje. Termoska nápojová je vhodná spíše na nápoje, nebo na polévku, jídelní termoska se dá dobře využít jak na nápoje, tak na jídlo, na polévky, zmrzky i řízek s bramborem. Platí zde to samé, co u termosek na nápoje, šíroká škála použití, nemusí se soustředit jen na turistiku a outdoorové nadšence, ale na téměř každého z nás, malé sportovce na stadionech při celodenních turnajích, řidiče, strojvůdce, stavaře, stejně tak pro lidi pracující v kanceláři od stolu, při kratších rodinných výletech pěšky, na kole, kolečkových bruslích, nebo třeba romantických chvilkách ve dvou při procházce večerním městem, nebo přírodou. Při pikniku nebo návstěvách koupaliště v horkých letních měsících můžete do termosky vrazit zmrzlinu a osvěžit se tak zmrzkou bez čekání dlouhých front

  • Kvalitní nerezová ocel
  • Uzávěr s tlačítkem uvolňující tlak
  • Široké hrdlo pro snadné nalévaní a nandávání jídla
  • Tenká vrstva stříbra pro zlepšení izolačních vlastností, která zároveň působí antibakteriálně
  • Víko je použitelné jako miska
  • Práškový nástřik pro dobrou přilnavost a dobrou manipulaci v rukavicích nebo s mokrýma rukama
  • BPA Free
Počáteční teplota nápoje 98°C/okolní teplota 20°C              
               
Po 6 hodinách     65°C        
Po 12 hodinách     45°C        
Po 24 hodinách     30°C  

 Vaše jídlo bude vždy připraveno ke konzumaci v ideální teplotě!

Doporučení - aby údaje v tabulce fungovaly je dobré termosku před použitím naplnit buď vařicí vodou nebo ledem, studenou vodou a nechat aspoň 4 minuty působit, poté obsah vylít a naplnit nápojem, polévkou nebo řízkem s bramborem;-). Pro další posunutí teploty je možné termosku zabalit do ručníku, deky a takto pak vložit do batohu, zavazadla, kufru auta.

Rozměry: 13,5 x Ø 10,8 cm

Objem: 0,5l

Hmotnost 465 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: