ESBIT Souprava na vaření 2 vařiče ESBIT Souprava na vaření 2 vařiče CS985HA

Dostupnost skladem (1 ks)
Kód: CS985HA
1 549 Kč
ESBIT Souprava na vaření 2 vařiče ESBIT Souprava na vaření 2 vařiče CS985HA

ESBIT Souprava na vaření 2 vařiče

Esbit souprava na vaření obsahuje větší a menší kastrůlek, který zároveň slouží jako poklička. Sada obsahuje dva vařiče a to vařič na tekutý a suchý líh. Je tak možné kombinovat dle potřeby, nebo situace. Celá sada se všemi vařiči se dá složit do většího kastrůlku a zabírá tak minimum místa.

Lehká, odolná, lehce sbalitelná, s možností zvolit si na jakém druhu paliva budete v konkrétní situaci vařit, tak by se dala definovat Esbit souprava na vaření se dvěma vařiči

Souprava na vaření 985ml obsahující 2 hrnce a hořák na tuhý a tekutý líh. Ideální všude tam kde můžete mít problém sehnat jako palivo plyn nebo benzín. Materiály použité při výrobě výrazně snížily hmotnost, přičemž pevnost materiálu zůstává beze změny. Tvrzený hliník je vysoce odolný proti poškození a zároveň mnohem lehčí než ocel. Sada obsahuje: - Hrnec, který má měrku pro přesné měření tekutin. Ražené stupnice jsou trvanlivé, odolné proti oděru a vysokým teplotám. Zůstanou viditelné po celou dobu používání. Sklopné rukojeti z nerezové oceli pro pohodlnější balení včetně tepelné izolace proti popálení. - Hořák včetně podstavce se pro snadnější přepravu a úsporu místa dají složit přímo do hrnce. Takto můžete mít celé balení kompaktní. Jako palivo lze použít pevný líh Esbit (není součástí balení). Celá souprava je zabalena v silném nylonovém transportním obalu ze síťoviny.

Rozměry

Velikost balení:  výška 128 mm x průměr 147 mm
Weight:  430 g
Objem:  985 ml, 470 ml

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: