Bushcraft Set Oasis Bushcraft Set Oasis(Nalgene, JuBö, Pítko nerez, Popruh Condor))

Dostupnost na dotaz
Kód: 636
1 164 Kč –15 % 989 Kč
Bushcraft Set Oasis Bushcraft Set Oasis(Nalgene, JuBö, Pítko nerez, Popruh Condor))
Bushcraft Set Oasis  Bushcraft Set Oasis(Nalgene, JuBö, Pítko nerez, Popruh Condor))
1 164 Kč –15 %

Bushcraft Set Oasis obsahuje Nalgene Oasis, Obal / pouzdro JUBÖ Bushcraft na polní láhev US 1l - olive, Pítko Nerez, Popruh přes rameno 120 cm Condor + od nás dárek

Připravili jsme pro Vás další výhodný set, který bude mít široké upotřebení. Set se skládá z osvědčených kousků, které Vám usnadní pobyt mimo město, ale samozřejmě se dají věci využívat i samostatně a tak můžete láhev používat jak se Vám zlíbí. Stejné je to se zbytkem vybavení. Třeba takový popruh najde i jiné uplatnění. A hlavně máte vše potřebné v jednom balení.

Nalgene Oasis - je kopie polních flašek armády USA, jen z kvalitnějšího materiálu, který snese hrubší zacházení, není problém s teplou vodou a další plus je její transparentnost, takže máte možnost sledovat čistotu vody a také se snadněji orientujete při spotřebě tekutin a stále vidíte, kolik Vám ještě zbývá.

Obal / pouzdro JUBÖ Bushcraft na polní láhev US 1l - olive - Tady je šikovné a kompatibilní pouzdro od kluků z JuBÖ Bushcraft k nošení samostatně, na opasku, na batohu, zavěšené přes rameno apod. Obal pojme vše potřebné v našem případě tedy Láhev Nalgene Oasis + Nerez Pítko, drží tvar, dá se snadno nosit, je parádně zpracován a kompletně vytvořen i ušit v České republice.

Pítko US NEREZ, skládací uši - tohle pítko neodmyslitelně patří k US flaškám a pasuje perfektně i na Nalgene Oasis. Je proto součástí našeho setu. V pítku můžete vařit a to jak na otevřeném ohni, tak vařiči, je to tedy univerzální a šikovný pomocník.

Popruh přes rameno 120 cm, Condor - no a jako poslední do party je tento poruh, který Vám usnadní přenášení v případě, že si na výletě vystačíte jen s tímto minimem nebo jen prostě máte rádi lahev s vodu vždy při ruce. Popruh Vám nebude překážet v případě nošení batohu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: