Batoh přes Rameno Viper 10L, Shoulder Lazer Pack Titanium, EDC

Neohodnoceno
Dostupnost na dotaz
Kód: 314
1 279 Kč
Batoh přes Rameno Viper 10L, Shoulder Lazer Pack Titanium, EDC
Neohodnoceno

Batoh, taška, kabelka nebo batůžek, vyberte si Vy. Snadno pojme vše potřebné.

10L Batoh Přes Rameno Viper Shoulder Pack Lazer,

pomocník, kterého ocení všichni. Perfektně se hodí do města, ale nezklame ani při kratších výletech do přírody a to jak po svých, tak i třeba na kole. Batoh dobře drží na zádech jedním silným popruhem s přezkou, který se dá přizpůsobit postavě člověka a díky slabšímu popruhu s přezkou se batoh perfektně zafixuje a batoh se nikterak nepohybuje nebo nepřekáží při běhu, nebo právě jízdě na kole.

Batůžek nabízí tři oddělení, kam se dají uschovat Vaše věci a jedno oddělení kam se dá uschovat i zbraň, nebo třeba tablet, laptop. Hlavní oddělení nabízí největší prostor s kapsou na malej laptop, tablet nebo třeba litrovej hydrovak a malou kapsičku na zip a ještě s kapsičkou na suchý zip. Další dvě oddělení jsou na drobnosti a jsou opatřeny spousty gumových poutek, takže tam krásně usadíte nože, svítilny, klíče, zápisník, propisky, obvaz, kdo nosí zbraň, využije gumičky na uložení náhradních zásobníků, čištění  zbraně.

Vyřezávaná Molle vazba umožňuje na batůžek přidělat další sumky nebo kapsičky a ještě tak zvětšit objem o nějaký ten litřík.

Batůžek poskytuje madlo pro snadné přenášení na krátké vzdálenosti a je vybaven i odtokovými otvory. Jistě oceníte i dvě karabinky(grimlock) pro připnutí další možné výstroje.

Tento batůžek si velice rychle oblíbíte a to jak pro spousty možných uložení drobností, tak i pro svoji dobrou stabilitu při nošení a to i při běhu nebo jízdě na kole. Dále pro svoji jednoduchost a rozumným rozměrům. Dá se nosit i přes rameno jako kabelka, popruh však není součástí.

  • obsah cca 10 l
  • madlo pro snadné přenášení
  • polstrovaný nastavitelný popruh s plastovou sponou
  • síťovaný zadní panel
  • MOLLE vazba v laserovém provedení se třemi plastovými karabinkami
  • panely se suchým zipem
  • rozměry: 31 x 20 x 16 cm
  • materiál: 600D Cordura

Video je k druhé varientě, tedy klasické Molle vazbě, ale základní prvky jsou stejné


Přezka na hlavním popruhu a pomocný fixační popruh, který velmi napomáhá stabilitě batůžku při aktivnějším pohybu(běhu, jízdě na kole, kolečkových bruslích, běžkách a další). Batůžek díky této kombinaci drží na zádech jako přibitý a jeho pohyby při větší aktivitě jsou minimalizovány na minimum.

Batoh Shoulder Lazer přes rameno 10L, Viper

Pohled ze strany na naplněný batůžek. I když je batůžek přeplněň, velmi dobře se nosí a nikde se nehoupe. Vlastní zkušenost

Batoh Shoulder Lazer přes rameno 10L, Viper

Detailní pohled na spodní kapsu a její členění. Vejde se spousty drobností a díky gumičkám nebudou nikam cestovat a jsou ihned k ruce

 

Batoh Shoulder Lazer přes rameno ViperBatoh Shoulder Lazer přes rameno Viper

Horní přední kapsička a její uspořádání

Batoh Shoulder Lazer přes rameno Viper

Vnitřek hlavní komory naskýtá tři další kapsičky

Batoh Shoulder Lazer přes rameno Viper

Spodní kapsa se svojí přední kapsičkou třeba na notýsek, izotermickou fólii, nebo třeba malou pláštěnku a dvě karabiny grimloc + ještě karabinka třeba na hadičku vodního rezervoáru

Batoh Shoulder Lazer Pack přes rameno Viper