Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Způsob Doručení

 


Úvod » ZÁLOŽNÍ ZDROJE ENERGIE

Powerbanky a solární nabíječky

Kodiak Plus 10000

Už to dneska moc nejde bez mobilu, tabletu, kamery, foťáku. Né vždy je po ruce zásuvka, kam píchneš svůj přístroj a už to jede. Nejenom na cestách, lyžích, na pláži, na fesťáku, ale i ve městě, blízko bydliště se ti může stát, že zůstaneš bez šťávy, nebo je tvůj aparát těsně před vypnutím a ty ho zrovna nutně potřebuješ. 

Tomu se dá lehce předejít díky záložnímu zdroji energie, power bankám, nebo solárním nabíječkám. Nabídneme ti power banky nebo solární nabíječky vhodné do kapsy kalhot, kabelky, nebo placky, které už jen tak do kapsy nedáš, ale můžeš si být jist, že svůj nejčastěji mobil nabiješ vícekrát a nebo dobiješ tablet, telefon, foťák a kameru a to už stejně potřebuješ tašku nebo batoh na všechny tyhle přístroje.

A pokud ke všemu hledáš odolnou nabíječku, u nás si jistě vybereš. Power banky Outdoor Tech jsou dělané na nenadálé situace, jako déšť, prach, písek, sníh. Aktivní kluci z Kalifornie si řekli, že prostě chtějí něco s atraktivním vzhledem a zároveň odolné všem nepřízním přírody a tak si vymysleli značku Outdoor Tech, aby při svých aktivitách zůstali vždy mobilní.

Pokud máš pocit, že až se vybije záložní zdroj energie a nebude po ruce zásuvka a ty už si nenabiješ svůj přístroj, existuje solární nabíječka, která je zároveň power bankou, takže dobiješ, když nebude svítit a se sluncem dobiješ svůj přístroj i baterku solární nabíječky a můžeš pokračovat v plnění úkolů, cesty.

Nenech se zaskočit a buď stále připojen a mobilní i za extrémních podmínek.