Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Spolupracujeme http://www.blazius.cz

Cestovatel, dobrodruh, průvodce 

Způsob Doručení

 

O nás » U Koho Nakupujete

 

 

NEJENdoPŘÍRODY představuje

JAKUBA

Jmenuji se Jakub a od první třídy sem hrával hokej. Jelikož jsem v té své tašce měl vždy vše od brousku, švýcaráku, přes pantofle, izolačku a další, přenesl jsem si tuto vlastnost do dalších let a do všech zaměstnání i koníčků. Raději mám svoje věci a vybavení než si někde půjčovat nebo se spoléhat, že někdo mít bude.

Mám rád přírodu a výlety do ní, ať na krátkou chvíli nebo delší. Svůj vztah k přírodě sem si asi vybudoval čtením dobrodružných knížek ve věku 12-15 let, převážně Karel May, ale i Foglar. Když se mi do ruky dostala knížka Zálesácký Rok tuším, tak už to bylo jasný, chtěl sem prožívat dobrodružství a jezdit ven. To nebylo dost dobře možný, jelikož jsem, jak říká moje žena, byl na zimáku. Tak jsem začal jezdit později a to mi vydrželo s jistými přestávkami doteď.

Aby nebylo jen u ježdění pod širák, mám rád obecně sport a to jsem většinou spojoval i se svou prací. Většinou jsem prodával nějaké sportovní potřeby - outdoorové, lyžařské vybavení a získaval tak teoretické zkušenosti, které se snažil zkoušet v praxi. Ať na svahu při jízdě z kopce dolů na dvou prknech nebo v lese. Pak jsem na krátkou chvíli opustil sport, ale rychle se k němu vrátil a to jako vedoucí prodejny s funkčním prádlem. To mi nějaký čas vydrželo, ale okolnosti chtěli a já musel zase jinam, úplně mimo sportovní a outdoorový sortiment. Po jisté době mi začíná tento sortiment chybět a tak vznikl tento web.        Prostě srdci neporučíš.

ZUZKU

Jsem Zuzka, manželka Jakuba a jak on říka, jeho pravá ruka(on je má levá). Myslíme si, že jsme dobrý pár, proto můžeme tuto práci dělat spolu. Věřte, je to náročnější než se zdá a po péči o syny to je největší zkouška vztahu.

S Kubou sdílíme lásku k přírodě a myslíme si, že ji zdědil i nás malý syn a doufáme, že stejný bude i ten druhý, zatím nenarozený.

Koukám na tento e-shop z pohledu matky, dcery, manželky, dle toho vybíráme i náš sortiment. Tak aby se u nás dalo nakoupit jednoduše, né draze a pro všechny rodinné příslušníky a kamarády.

 

Jsme měšťáci a rádi do příprody utíkáme. Myslíme si, že tento sortiment upotřebíme/te všudem, kde budeme/te.