Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Způsob Doručení

 


Testy, Recenze » Testy a Recenze » Čelovky a Svítilny » Čelovka Led Lenser SEO 5

Čelovky LED LENSER SEO 5

Čelovku jsem využíval opravdu denně, takže myslím si, že jsem důkladně prověřil veškeré její funkce a její funkčnost jako celek. Co se tyče svítivosti a možnosti nastavení intenzity světla, tak jsem byl spokojený. Jednoduše podržením hlavního tlačítka si můžete přizpůsobit intenzitu světla situaci, ve které zrovna používáte čelovku. Dobrou vychytávkou je taky zámek, který zabraní tomu, když čelovku máte někde v baťohu nebo v kufru, aby se samovolně rozsvítila a tím pádem byste si vybíjeli zbytečně baterie. Dále jsem ocenil možnost nastavení sklonu světla a taky šířky světelného kužele, protože například při večeři si člověk může sklopit čelovku tak, aby neoslňoval světlem kolegu naproti a zase naopak když potřebujete posvítit do dáli, tak si čelovku přizvednete a zaostříte si světelný kužel. Po mém 70 denním intenzivním používání dostal zabrat pásek, který slouží pro uchycení čelovky na hlavě, ale je pravda, že jsem s čelovkou nezacházel zrovna v rukavičkách. Menší nevýhodou byla poměrně vysoká spotřeba baterie při plném výkonu čelovky a taky nevýhodou během naši cesty byla nemožnost nabíjení čelovky z 12V nabíječky, popřípadě přes USB kabel, jelikož čelovka nemá vestavěný akumulátor, ale je napájená třemi bateriemi typu AAA.  

výborná věc, využití takřka neustálé, super věc je pojistka, aby když by člověk omylem cvakl na zapínač, tak čelovka jen zabliká, ale nezapne se, super věc pro uskladnění, nádherný dosvit, nádherné kombinovatelnost jasu, ne vždy je totiž potřeba maximální výkon, většinou bohatě stačí minimum, které si člověk může sám jednoduše nastavit, platí zde, že čím nižší výkon, tím delší výdrž baterek a naopak, měli jsme čelovky na baterky, klasické malé 2x AAA, které se mění/ dobíjí po vybití, pro naše účely by bylo lepší si zřejmě připlatit a dokoupit si i baterku, která se připne zezadu a dá se dobíjet pomocí microUSB, jinak to člověka může trošku otravovat, když dochází baterie, čelovky začínají vynechávat, blikají, ušetří to taky člověku čas se sháněním baterek.

http://www.nejendoprirody.cz/Nuz-Leatherman-Crater-C33X-Black-d9.htm